אודות

על ד"ר שחר קנין וטיפולי המרפאה

ד``ר שחר קנין

כירופרקט מומחה

ד"ר שחר קנין, כירופרקט העוסק במקצוע משנת 1999. בוגר האוניברסיטה הלאומית למדעי הבריאות – National University of Health Sciences ובעל Fellowship לחקר והוראת האנטומיה בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת Northwestern שבשיקגו.

במהלך לימודי הכירופרקטיקה החל גם בחקר אנטומיה של גוף האדם והשתתף בפרויקטים רבים שכללו פלסטינציה ודיסקציה של אברי הגוף השונים. בשנת 1996 עם כניסתו לתפקיד Fellow במחלקת האנטומיה, החל לעבוד במחקר ספציפי על רצועות עמוד השדרה הצווארי וגילה סיבים המקשרים את אחת הרצועות (Ligamentum Nuchae) במרווח בין החוליות C1-C2 אל קרומי המח (Spinal Dura). ממצא זה התגלה בכל הגופות אותן ניתח ובסריקות ה-MRI. בעקבות התגלית נקראים סיבים אלה Kenin Fibers.

בשנת 2000 לאחר התמחותו בארה"ב, הגיע לארץ והחל לעבוד ככירופרקט בבית החולים קפלן ובמקביל פתח שתי מרפאות פרטיות ברמת-אביב ובהוד-השרון.

את עבודתו ככירופרקטור בארה"ב, שילב ד"ר קנין במחקר על האנטומיה של עמוד השדרה ולימד בשני בתי ספר לרפואה, Northwestern וה-University of Illinois בשיקאגו. עם חזרתו התקבל כסגל בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א, שם הוא ממשיך ללמד ולחקור בתחום כאבי הגב והאנטומיה הקלינית עד היום.

ד"ר קנין, נשיא האגודה הישראלית לכירופרקטיקה בין השנים 2005-2008, חבר באיגוד האמריקאי לאנטומיה קלינית (AACA), מוכר ע"י משרד הבריאות ואחראי על צוותי הכירופרקטורים במילואים של חיל האוויר.

לרשותכם:

טיפול כירופרקטי עדין ויעיל לכל הגילאים, קביעת תורים ללא המתנה ממושכת, הקלה בכאב ללא שימוש בניתוחים ותרופות, לקות ביציבה, פגיעות ספורט ותאונות דרכים, תנועות לא נכונות.

איך הכירופרקט יכול לעזור לכם?

אם אתם סובלים מכאבי גב, צוואר, גפיים? אם יש לך כאבי ראש או מיגרנות? אם הייתם מעורבים בתאונה ויש לכם צליפת שוט (Whiplash)? אם אתם תפוסים מעומס וממתח? אני ד"ר שחר קנין כירופרקט, מסוגל לטפל בבעיות אלה ולשפר את בריאותכם. בואו לבדיקה של עמוד השדרה ולטיפול תחזוקתי מונע. הטיפול יסייע בשמירת טווחי התנועה ובהסרת הלחץ המכאני הקיים בין החוליות.

תעודות:

סובלים מכאבי גב, צוואר, גפיים?

יש לכם כאבי ראש או מיגרנות?הייתם מעורבים בתאונת דרכים?האם אתם תפוסים מעומס וממתח?

חייג